Spółka Akcyjna EKSPERCI "TECHMOT" SA od wielu lat zajmuje się rzeczoznawstwem w zakresie techniki samochodowej i ruchu drogowego. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że kwestie bezpiecznego zakupu samochodu o wiadomym stanie technicznym i prawnym zaczynają odgrywają pierwszoplanową rolę przy podejmowaniu decyzji o zakupie.
Dlatego proponujemy wszystkim korzystanie z bazy ofert pojazdów, których stan techniczny jest potwierdzony ekspertyzą rzeczoznawcy. 
Chcemy, aby zakup pewnego samochodu nie był loterią. Chcemy pomagać tym, którzy nie muszą znać się na samochodach, mają trudności z oceną ich stanu technicznego, boją się ryzyka zakupu pojazdu powypadkowego, naprawianego, z zafałszowanym przebiegiem, użytkowanego zarobkowo. Uważamy, że te informacje o samochodzie muszą być Kupującemu znane przed podjęciem decyzji o zakupie.
Nie oznacza to, że dyskwalifikujemy samochody powypadkowe i po naprawach. Mają one również swoich amatorów, z powodu atrakcyjniejszej ceny. Musi to być jednak w pełni świadomy wybór. W rzeczywistości jest tak, że Kupujący dowiaduje się o tym po fakcie, gdy auto trafia do warsztatu lub serwisu. Oszustwo polega na tym, że zakupił go w cenie samochodu bezwypadkowego. Niestety jest już za późno. Pieniądze najczęściej są nie do odzyskania.
Czy nie lepiej pomyśleć o sprawdzeniu samochodu przed zakupem? A jeszcze lepiej dokonywać wyboru spośród samochodów, z których każdy został oceniony przez rzeczoznawcę, niż w nieskończoność wertować ogłoszenia w poszukiwaniu okazji.
Teraz jest to możliwe. Zapoznaj się z informacjami dla kupujących i sprzedających. 

KUPUJESZ SAMOCHÓD
- znajdź na stronie SAMOCHODY Z EKSPERTYZĄ
- wybierz rodzaj pojazdu: osobowy, terenowy, motocykl itd.
- wybierz markę z listy
- uzyskasz listę ofert, które możesz przeglądać - każdą ofertę można rozwinąć uzyskując dostęp do pełnych informacji o samochodzie i kontakt ze sprzedającym
- możesz również skorzystać z pola wyboru: "szukaj samochodu" i dokonać wyboru wpisując: markę, model, rodzaj silnika, pojemność, moc 


SPRZEDAJESZ SAMOCHÓD
- w naszych Oddziałach otrzymasz wszystkie informacje i umówisz się z rzeczoznawcą na wykonanie oceny technicznej
- możesz także wysłać Zgłoszenie do wybranego Oddziału e-mailem lub faksem (po wydrukowaniu). Wtedy my skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wszelkich informacji,
- w zależności od typu, wartości pojazdu i oddziału, w którym zlecasz wykonanie oceny, zapłacisz za naszą usługę 100 - 350 zł (z VAT). W tej cenie otrzymasz ekspertyzę z wyceną pojazdu oraz BEZPŁATNĄ (przez 1 miesiąc) prezentację Twojej oferty w naszym serwisie internetowym www.rzeczoznawcy-pzm.pl. Za przedłużenie okresu oferty pobierzemy opłatę tylko 19,00 (plus 22 % VAT) za każdy następny miesiąc.


KORZYŚCI PŁYNĄCE Z TAKIEJ FORMY SPRZEDAŻY:
- Sprzedający otrzymuje ocenę wraz z wyceną pojazdu, która może posłużyć nie tylko do sprzedaży, ale również do ubezpieczenia samochodu AC, do wypłaty odszkodowania na wypadek szkody, wyceny do amortyzacji (dla instytucji posiadających floty pojazdów)
- Oferta zostaje umieszczona bezpłatnie na naszej stronie internetowej największej firmy rzeczoznawczej w Polsce.
- Zwiększa się krąg zainteresowanych naszą ofertą - samochody pewne i sprawdzone mają większą szansę na szybką sprzedaż,
- Poddanie pojazdu ocenie niezależnego rzeczoznawcy samo w sobie uwiarygodnia ofertę sprzedaży i ma dodatni wpływ na cenę (w oczach nabywcy sprawdzony samochód jest więcej wart.
- Początkowy koszt oceny i wyceny jest o wiele mniejszy niż np. prowizja pośrednika przy sprzedaży
- Nie ponosisz kosztów ogłoszenia w prasie, internecie, gazecie telewizyjnej itp.